karadeniz’in en büyük mobilya
ve dekorasyon merkezi
Bölgesel oluşan marka imajını ülke çapında oluşturmak, Türkiye’de en çok tercih edilen ev dekorasyon markası olup, katma değeri en yüksek mobilya ürünlerini müşterisiyle buluşturmak.
Mehmet Salih Değerli’nin 1970 yılında mobilya malzemeleri satışı yapan bir dükkan açmasıyla mobilya sektörüne adımını atan Değerli Ailesi sonraki 40 yılı aşkın süre boyunca perakende ve toptan mobilyacılıkta bölgede bir marka olmuştur. Bu süre zarfında kazanılan tecrübe ve birikimle 2012 yılında yeni bir oluşum başlamış ve MobiMall kurulmuştur.

MobiMall olarak bünyemizde bir çok marka bulundurmaktayız. Koleksiyonumuzu çağdaş teknolojinin imkanları ve yetkin tasarım bilgisi ile oluşturulmuş ürünlerden oluşturduk. Karadenizin en büyük mağazası olarak kalitenin tasarımını ziyaretçilerimize sunuyoruz.

M.S.Değerli Grup olarak bizler, müşterilerimizin istek ve beklentilerini yaptığımız çalışmaların merkezine almış, yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir şekilde hizmet vermekteyiz.
OTURMA GRUPLARI
OTURMA GRUPLARI Evinizde Farklılıklar Yaratın

Şık ve konforlu Mobimall Oturma Grubu modelleri size özel bir deneyim sunuyor. Birbirinden estetik tasarımların bir araya geldiği koleksiyonlar yaşam alanlarınızı çok daha kullanışlı hale getiriyor. Renk, desen ve farklı materyal seçenekleri ile her kullanıcıya hitap edecek bir çok opsiyon barındırıyor.

Keyfinize göre oturma grupları ile yoğun ve yorucu günlerin ardından evinize rahatlık geliyor. Misafirlerinizi ağırlarken ya da ailenizle hoş vakitler geçirirken MobiMall oturma grupları konforuyla size eşlik ediyor. Her isteğe ve zevke hitap eden geniş Mobimall Koltuk Takımı koleksiyonu sayesinde sizinde aradığınız şıklık evinize geliyor.

koleksiyonu incele
YEMEK ODALARI
YEMEK ODALARI Evinizde Farklılıklar Yaratın MobiMall yemek odaları hem estetik hem konforlu. Evinizin en özel alarından biri olan yemek odası için karadenizin en büyük dekorasyon merkezi MobiMall hizmete hazır. Birbirinden şık masa, sandalye ve yemek odası takımlarıyla size eşlik ediyoruz. MobiMall kalitesinin tasarımların en ince ayrıntılarında dahi hissedildiği yemek odası takımlarımızla estetik ve ihtişamı evinize getiriyoruz. koleksiyonu incele
YATAK ODALARI
YATAK ODALARI Evinizde Farklılıklar Yaratın

Tüm yaşam alanlarınızda size en iyi ve en konforluyu sunmayı hedefleyen MobiMall, yatak odası takımlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Rüyalarla buluştuğunuz konfor alanınızda, ergonomik mobilyalara MobiMall'ün yarım asrı aşkın tecrübesiyle ulaşmanız mümkün.


Geniş koleksiyonumuz sayesinde yatak odanızda ki tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Zevkinize uygun yatak odası takımını seçin ve tarzınızı yansıtın.

koleksiyonu incele
TV ÜNİTELERİ
TV ÜNİTELERİ Evinizde Farklılıklar Yaratın İnce tasarım hatlarıyla geniş MobiMall Tv Üniteleri koleksiyonumuz hizmetinize hazır. Evinize hakettiği değeri verdiğinizi biliyoruz ve tecrübemizi tarzınızla buluşturuyoruz. MobiMall Tv Üniteleri kalite ve şıklığı yansıtırken aynı zaman da her bütçeye uygun yaklaşımı sayesinde binlerce evde kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. koleksiyonu incele
PROJE ve UYGULAMA
PROJE ve UYGULAMA Evinizde Farklılıklar Yaratın Alanında uzman İç Mimarlarımızla misafirlerimize ücretsiz proje desteği sunuyoruz. MobiMall ailesi olarak misafirlerimizin istekleriyle yarım asrı aşkın tecrübemizi bir araya getiriyoruz. Ev dekorasyonu projelerimizi hayata geçirirken sizlerin isteklerini İç Mimar ekibimizle değerlendiriyor, sizlere projenin sunumunu yapıyor ve onayınız dahilinde uygulamaya geçiyoruz. Sürecin tamamında birlikte hareket ediyor, süreç sonrasında da hizmet vermeye devam ediyoruz. koleksiyonu incele
KÖŞE TAKIMLARI
KÖŞE TAKIMLARI Köşe Takımları Estetik ve Şık tasarımlarıyla MobiMall Köşe Takımları evinizi konforla buluşturuyor. MobiMall Köşe Takımlarında Yüksek kalite malzeme ve Tasarımlarıyla fark yaratıyor. koleksiyonu incele
GENÇ ODASI TAKIMLARI
GENÇ ODASI TAKIMLARI MobiMall olarak zamana ayak uyduruyor ve gençlerimizi dinliyoruz. Bilgi ve birikimimizi gençlerimizin zevklerine uygun Genç Odası Takımları oluşturmak için kullanıyoruz. Ailelerimizin en değerli üyelerine, ''Değerli Grup'' ailesi olarak kalite ve konforu MobiMall Genç Odası Takımlarıyla sunuyoruz. koleksiyonu incele