Hakkımızda
Mehmet Salih Değerli'nin 1970 yılında mobilya malzemeleri satışı yapan bir dükkan açmasıyla mobilya sektörüne adımını atan Değerli Ailesi sonraki 50 yılı aşkın süre boyunca perakende ve toptan mobilyacılıkta bölgede bir marka olmuştur.
Hakkımızda
Bu süre zarfında kazanılan tecrübe ve birikimle 2012 yılında yeni bir oluşum başlamış ve MobiMall kurulmuştur.

MobiMall olarak bünyemizde bir çok marka bulundurmaktayız. Koleksiyonumuzu çağdaş teknolojinin imkanları ve yetkin tasarım bilgisi ile oluşturulmuş ürünlerden oluşturduk. Karadenizin en büyük mağazası olarak kalitenin tasarımını ziyaretçilerimize sunuyoruz.

M.S.Değerli Grup olarak bizler, müşterilerimizin istek ve beklentilerini yaptığımız çalışmaların merkezine almış, yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Vizyonumuz
Bölgesel oluşan marka imajını ülke çapında oluşturmak, Türkiye'de en çok tercih edilen ev dekorasyon markası olup, katma değeri en yüksek mobilya ürünlerini müşterisiyle buluşturmak.
Misyonumuz
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun en üstün kalitedeki mobilyayı sunmak, satış öncesi ve sonrasındaki hizmet çizgisini korumak, sektörde her zaman takip edilen ve tercih edilen olmaktır.
Değerlerimiz
MobiMall, sosyal sorumluluklarının ve etik kurallarının bilincinde, müşteri memnuniyetini ön plan tutan, gelişime ve yenilenmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.
Teslimat ve Garanti
MobiMall olarak Almanya, Suudi Arabistan ve Azerbaycan ülkelerinin yanısıra yurtiçinde Karadeniz bölgesinin dışındaki birçok şehre teslimat yapmış bulunmaktayız.
Karadeniz Bölgesi yakınlarındaki tüm şehirlere kendi aracımız ve kendi eğitimli, profesyonel ekibimizle ürünlerinizi teslim ederken, diğer bölgelerde aracı firmalarla çözüm üretmekteyiz. Yurtiçi teslimatlarımızda herhangi bir ücret talep edilmezken, yurtdışı teslimatlarında kargo, gümrük gibi bütün bedeller alıcıya aittir.

Müşterilerimize verilen termin sürelerine göre hareket etmenin öneminin farkındayız. Bunun bilincinde dış faktörleri müşterinin mağdur olmayacaği şekilde yönetmek en önemli görevlerimizdendir. Ürünleriniz depomuza giriş yaptığı an SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz. Her Cumartesi bir sonraki haftanın programı yapılır ve olası teslimatlar hakkında müşterilerle görüşmeler başlar. Ürünlerinizin araca yüklenmesi bittikten sonra yola çıktığı zaman SMS yoluyla bilgilendirilir, ekibimizin önceden belirlenmiş lokasyona ulaşmadan önce sizinle irtibata geçmesi sağlanır. Bu bilgiler dışında merak ettiğiniz detaylar hakkında veya teslimat tarihini ileri bir tarihe atmak gibi konuları lojistik departmanımızla görüşebilirsiniz.

Ürünlerimiz iki yıl garantilidir. Bu süreç içerisinde oluşabilecek her türlü sıkıntıda yetkili birimlerimizle görüşebilirsiniz. Garanti süresini doldurmuş ürünlerde ise hizmetimiz bedelli olarak devam etmektedir Firma olarak satış sonrası hizmeti klasik anlayıştan daha öteye taşıyarak günümüzün ihtiyaçları çerçevesinde yapıyoruz, bunun öneminin farkındayız.
Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi-Cumartesi: 08:30-18:30
Pazar: 11:30-19:00

Sinop istikâmetinden gelenler için: Kirazlık mevkiini geçtikten sonra sanayi kavşağından Samsun şehir merkezi istikâmetine dönülür ve yan yola girildikten sonra 200 metre gidilir. 
Ordu istikâmetinden gelenler için: Kirazlık mevkine gelindikten sonra görülen ilk yan yoldan girildikten sonra 200 metre ilerlenir.