Samsun'da mobilya sektöründe 40 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Değerli ailesinin, markalaşma hedefiyle taçlandırdığı Mobimall, Samsun Mobilya Fuarı'da damgasını vurdu.Sektöre iddialı bir giriş yapan Mobimall, Samsun'un katma değer ürüten mobilya markası olarak Türkiye'ye açılma kararlılığında.
Samsun Mobilya Fuarı'na Mobimall Damgası
Samsun'da Değerli ailesi denildiğinde ilk akla gelen sektör şüphesiz mobilya sektörü. Mehmet Salih Değerli'nin 40 yıl önce kurduğu ardından Mustafa Değerli ile devam eden süreçte, Samsun'da mobilya sektöründe markalaşma iddiasıyla yola çıkan Mobimall, Samsun Mobilya ve Aksesuar Fuarı'ndaki sınavını büyük bir başarıyla geçti. Değerli ailesinin üçüncü kuşak temsilcisi ve dedesiyle aynı ismi taşıyan 27 yaşındaki Mehmet Salih Değerli, aile büyüklerinin büyük emek verdikleri mobilyacılık tecrübesini, Mobimall markası ile taçlandırarak, Karadeniz'in en büyük mobilya ve dekorasyon merkezini, Samsunlulara sundu.

MOBİMALL STANDINA BÜYÜK İLGİ
TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi'nde önceki gün açılan Samsun Mobilya ve Dekorasyon 2016 Fuarı ziyaretçi akınına uğrarken, ürünlerinin konsepti ve kalitesiyle öne çıkan Mobimall standı büyük ilgi gördü. Mobimal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Salih Değerli de standa olan ilginin mutluluğu içerisinde olduklarını belirtti. Mobilya sektöründeki 40 yıllık tecrübelerini 2012 yılında kurdukları 'Mobimall' markası ile taçlandırdıklarını ifade eden Değerli, "Aradan geçen üç yıllık süreçte Kutlukent Kirazlık mevkiinde bulunan 10 bin metrekarelik mağazamızda her kesime hitap eden bir ürün yelpazesi oluşturduk. Gerek kalite gerekse fiyat performansı olarak, mağazamızda son derece uygun seçenekler, yer alıyor" dedi.

FUARA ÖZEL KONSEPT BELİRLENDİ
Samsun Mobilya Fuarı için belirledikleri özel konseptte, metal ayaklık üzerine doğal taş mermer aksesuarlara ağırlık verdiklerini ifade eden Değerli'nin verdiği bilgilere göre stantta dünya ve İstanbul mobilya sektöründe trend olan mobilya ürünleri tercih edilmiş. Mobimall'ı Türkiye'ye tanıtmak için çalışmalara başladıklarını da anlatan Değerli, "Fuara katılmamızdaki birinci amacımız öncelikle Samsun'a ardından da tüm Türkiye'ye kendimizi tanıtmak. Bu çalışmalarımızın devamı da gelecek. Fuara gelen konuklarımız, buraya oldukça yakın bir mesafede bulunan showroom mağazamızdaki tüm ürünlerimizi de görme fırsatını bulabilecekler" diye konuştu.

TEK HEDEFİMİZ MARKALAŞMAK
Mobimall marka olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, Samsun'a da katma değer üretebilme hedefine oldukça yakın. Mehmet Salih Değerli, "Tek amacımız insanların aklına Samsunun un yerli ürünü olan Mobimall markasını yerleştirebilmek. Buna inancımız da tam. Çünkü öncelikle 40 yıllık tecrübemize, ardından çalışma azmimize ve kalitemize güveniyoruz.  Tüm Türkiye'de zamanla bir marka haline gelebilmek için mobimallshop.com internet adresimiz de mevcut. Vatandaşlarımız Türkiye'nin her yerinden ürünlerimizi görerek, bizlere ulaşabiliyorlar" dedi.

FUARA ÖZEL FİYAT SEÇENEKLERİ
Mobimall, Samsun Mobilya Fuarı'na özel oldukça uygun bir fiyat kampanyasını da başlattı. Fuar süresince Mobimall ürünleri oldukça avantajlı fiyatlarla, müşterilerine sunulacak. Konuklar ayrıca, Fuar merkezine yakın bir mesafede bulunan Mobimall mağazasını da gezerek, aynı avantajlarla bu ürünlere sahip olma fırsatını bulabilecekler. Mobimall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Salih Değerli son söz olarak şunları söylüyor: "Mobimall çok yakın bir zamanda, Türkiye'nin mobilya sektöründe önemli markalarından biri haline gelecek. Bunun için hiç acele etmiyoruz. Yavaş ama emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Mobimall'ı Türkiye çapında bir marka haline getirip dünya pazarına sunmak öncelikli hedefimiz."